Eğitim

EMDR ve Vaka Analizi

Düşünsel Psikolojinin organize ettiği online vaka analizi toplantılarında 11 Nisan 2021 tarihinde ‘Emdr ve Vaka Analizi’ konuşmamla yer alacağım.

İyi Oluş Yalanları- İstersem Bırakırım: Bağımlılık

İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji Kulübünün düzenlemiş olduğu 5. Psikoloji Günleri etkinliğinde 21 Mart 2021 tarihinde ‘ İyi Oluş Yalanları – İstersem Bırakırım: Bağımlılık’ isimli atölye çalışmamla yer alacağım.

Bağımlılık Terapisinde Vaka Analizi

Pusula Akademinin ilkini düzenlediği 1. Vaka Analizi Sempozyumunda ‘ Bağımlılık Terapisinde Vaka Analizi’ konuşmamla yer aldım. Davetleri için Pusula Akademiye teşekkür ederim.

EMDR: Terapide Anılarla Çalışmak

Adel Psikiyatri & Psikolojik Danışmanlık Merkezinin organize ettiği online atölye çalışmalarında ‘EMDR: Terapide Anılarla Çalışmak’ isimli atölye çalışmamla yer aldım.

Bağımlılık Danışmanlığında Temel Bilgiler

Genç Psikologlar Meclisi’nin düzenlediği online seminerler dizisinde ‘Bağımlılık Danışmanlığında Temel Bilgiler’ isimli atölye çalışmamla yer aldım.

Terapide Anılarla Çalışmak

Geçtiğimiz haftalarda Acıbadem Üniversitesi Psikoloji Kulübü’nün organize ettiği II. Psikoloji Günleri’nde ‘Terapide Anılarla Çalışmak’ isimli atölye çalışmamla yer aldım. Travmatik anılar ve Emdr üzerine konuştuk.

EMDR Terapi Nedir?

Doğuş Üniversitesi Psikoloji Bölümü öğrencilerinin bu yıl ilkini düzenledikleri I. Psikoterapi Zirvesi’nde EMDR Terapi üzerine konuştuk. Davetleri için Doğuş Üniversitesi Psikoloji Kulübü’ne teşekkür ederim.

Bilişsel Davranışçı Terapide Temel Tekniklerin Kullanımı ve Formülasyon

Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu’nun ev sahipliğinde İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyal Kuluçka Merkezi’nde “Bilişsel Davranışçı Terapide Temel Tekniklerin Kullanımı ve Formülasyon” başlıklı atölye çalışmamızı gerçekleştirdik. Davetleri ve katılımları için Tpöçg’e çok teşekkürler.

Bağımlılıktan Değişime : İyileşme Süreci

Bahçeşehir Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü öğrencilerinin organize ettiği PDR Buluşmaları etkinliğinde “Bağımlılıktan Değişime : İyileşme Süreci “ başlıklı konuşmamla yer aldım. Öğrenci arkadaşlarla bir arada olmak, paylaşmak benim için çok keyifliydi.

Bağımlılık ve Bağımlılıkta Motivasyonel Görüşme Atölyesi

Öğrencilik yıllarım boyunca emek verdiğim Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu’nun daveti üzerine İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde psikoloji öğrencilerine yönelik “Bağımlılık ve Bağımlılıkta Motivasyonel Görüşme Atölyesi”ni gerçekleştirdik. Davetleri için çok teşekkür ederim.